TESOL SERTİFİKASI

TESOL Sertifikası Sancaktepe İngiliz Kültür desteği ile alınır! Hemen bize ulaşarak bilgi alabilir, sizde TESOL ile yasal olarak ingilizce eğitimi alabilirsiniz. Size özel eğitim desteği ve İngiliz Kültür garantisi ile mesleğinizde bir adım öne geçin. TESOL ile ayrıca ikinci bir meslek sahibi olabilir ve Yabancı Dil Kurslarında Eğitim verebilirsiniz. Özel dersler, hafta sonu ingilizce kursları gibi ek işlerinizde Sertifikalı bir eğitimci olarak görev yapabilirsiniz.

TESOL NEDİR?

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili ingilizce olmayan kişilere ingilizce öğretme yetkinliğini gösterir bir belge alınmasını sağlayan kursun kısaltılmış adıdır.

TESOL SİZE NELER SUNAR?
  • Bu sertifika ile hem Türkiye’de hem de tüm dünyada ana dili ingilizce olmayan herkese yasal olarak ingilizce öğretebilirsiniz.
  • TESOL İngilizce Öğretimi Metodolojisi ve Uygulaması Sertifikası ( The TESOL Certificate in the Methodology and Practice of English Language Teaching ) alırsınız. Böylelikle, uluslararası tanınırlığa sahip iki sertifikaya tek zaman diliminde bir kez kurs bedeli ödeyerek sahip olursunuz.
  • Yüksek derecede yetenekli ve deneyimli ” öğretmen yetiştirme eğitmenleri “ ile çalışırsınız.
Merhaba ;Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?