Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuğunuzun İngilizceyi iyi bir şekilde konuşması ve anlaması, hayatta her zaman bir adım önde olması demektir. İngilizceyi iyi bilen bireyler, profesyonel hayatta her zaman daha önde olur. Çocuğunuzun bunu başarabilmesi için edindiği altyapı çok ama çok önemlidir.

Sancaktepe İngiliz Kültür olarak en büyük ve tek hedefimiz, çocuğunuzun İngilizceyi çok iyi öğrenmesi ve etkin bir şekilde kullanması. Bu sebeple, klasik müfredattan uzak, tamamı kendi tecrübemizle oluşturulan, dünya standartlarındaki ücretsiz kitap ve materyallerimizle, kolej düzeyinde İngilizce eğitimi veriyoruz.

Eğitimlerimiz çocuğunuzun hem seviyesi hem de yaşına göre veriliyor ve 5 seviyeden oluşuyor. Her biri maksimum 13 öğrenciden oluşan gruplarımızda, etüt ve aktivite sınıflarımızla öncelikli olarak çocukların konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik, oyunlu, şarkılı, eğlenceli ve renkli dersler gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz telafi derslerimizle de, çocuğunuzun öğrendiklerini pekiştirmesini sağlayarak, kalıcı bir İngilizce eğitimi sunuyoruz.

Öğrenimin sağlıklı başlaması için, eğitim veren öğretmenin çocukların yetiştiği kültürü bilmesi ve onunla empati kurabilmesi çok önemlidir. Bu sebeple, A1 ve A2 seviyesindeki dersleri, deneyimli ve yetenekli Türk öğretmenlerle sağlıyoruz. B1, B2 ve C1 gibi ileri seviyelerdeki derslere ise yabancı öğretmenlerle devam ediyoruz. Kısacası, İngilizce eğitimin her adımına 360 derece bakıyor; sadece eğitime değil, hassasiyetlere, bakış açısına, ilgi alanlarına ve daha birçok konuya önem veriyoruz.

Merhaba ;Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?